Пост-реліз 2016

III Медичний спеціалізований форум

23-25 березня в Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, Броварський пр-т, 15) відбувся Медичний спеціалізований форум, захід формату «виставка + навчальна програма».

Понад 70 компаній-експонентів презентували на своїх стендах лазерне обладнання для дерматології, гінекології, ультразвукові діагностичні системи, препарати системної ензимотерапії, портативні електрохірургічні апарати, інноваційні продукти для скринінгу раку шкіри, імплантати для пластичної хірургії, ортопедичну продукцію, фітопрепарати, препарати для біорезонансної корекції, молекулярне харчування, суспензовані гелі, медичні вироби для реабілітації людей з обмеженими можливостями, засоби індивідуального захисту, абразивні матеріали та інструмент, тканини і матеріали для пошиття спецодягу, медичний одяг, дезінфікуючі засоби, антисептики, одноразові медичні матеріали та багато іншого.

Відгуки експонентів Медичного спеціалізованого форуму:

ЦЕПТЕР  ІНТЕРНАЦІОНАЛЬ  Україна: «Дуже добре все було організовано. Багато компаній, які презентують свою продукцію, що дає змогу побачити її застосування та відчути  ефективність. Усього Вам найкращого!»
Adonis, медична група компаній: «Від лиця компанії хочемо подякувати Вам за можливість взяти участь у Форумі. Це унікальний майданчик для знайомства з широкою аудиторією спеціалістів медичної сфери, представити свій бренд та  ознайомитись з новинками.»
Біо-технології: «В Медичному спеціалізованому форумі брали участь вперше. Ми задоволенні рівнем організації, кількістю та якістю відвідувачів. Попит на нашу продукцію значно виріс.»
Екофарм: «Ми дуже задоволені. Було багато спеціалістів, які приймають рішення і знають, що їм потрібно. Виставка була насичена цікавими заходами, ми отримали багато корисної інформації. Також задоволені кількістю відвідувачів, які проявили велику зацікавленість до нашої продукції.»
Аква БРК: «Підводячи підсумки, хочемо подякувати всім учасникам та відвідувачам заходу. За ці дні ми спілкувалися з великою кількістю людей, які піклуються про своє здоров'я, цікавляться інноваціями в сфері альтернативної медицини і бажають розвивати бізнес разом з нами. Хочемо висловити подяку організаторам заходу за високий рівень проведення такого спеціалізованого заходу.»

В рамках ділової програми Медичного спеціалізованого форуму відбулися:

23 березня

Конференція EXPERT GYNECOLOGY MEETING для гінекологів, дерматовенерологів, фахівців лазерної медицини. Обговорювали якість життя сучасної жінки, вікові зміни, методики в естетичній медицині, ін'єкції препаратів гіалуронової кислоти, скринінг патології шийки матки. Основний акцент заходу був спрямований на нові тенденції в естетичній гінекології, а саме застосування лазера в роботі гінеколога.

Авторський семінар Андрія Примака «Anti-age стратегії в попередженні передчасного старіння. DETOX» для дієтологів, гастроентерологів, терапевтів, дерматологів, ендокринологів, фахівців анти-ейдж медицини. Андрій Володимирович Примак розповів слухачам про відновлення бар'єрної функції кишечника, зменшення токсичних навантажень на організм, лікування та профілактику метаболічного синдрому.

Науково-практичний симпозіум «Інновації в реабілітації. Міжнародний досвід. Впровадження інноваційних технологій як інструмент збільшення прибутковості центрів реабілітації» для реабілітологів, фізичних терапевтів, неврологів, сімейних лікарів, керівників реабілітаційних центрів і санаторно-курортних установ. Спікери симпозіуму розповіли про медичний туризм в сфері реабілітації, розвитку реабілітаційного туризму в Україні, інновації в реабілітації.

24 березня

Семінар «Мультидисциплінарний протокол з медикаментозної алергії. Особливості імплементації в практику лікаря» для алергологів, дерматовенерологів, терапевтів, сімейних лікарів. Доповідачі семінару піднімали важливі питання, такі як нові підходи до алергії на місцеві анастетики, алергія на β-лактамні антибіотики, шкірні прояви при лікарській алергії, алергія на аероалергени, перехресні реакції на медикаменти.

Конференція "Сервіс в медичній установі - точки контакту" для керівників, керуючих, головних лікарів медичних клінік. Слухачі дізналися про «сервіс з нуля» на прикладі клініки ENDOSTEP, секрети злагодженої роботи клініки ISIDA, комунікації «лікар-пацієнт» в роботі компанії «Малес» і ще багато пізнавального на реальних прикладах.

Семінар «Сучасні методи вирішення проблеми безпліддя. ЕКО: що повинен знати лікар-гінеколог» для гінекологів та репродуктологів. Доповіді спікерів про основні принципи допоміжного запліднення, що відбувається «в пробірці», інновації в ЕКЗ за останні роки, мікроманіпуляції на ембріонах, лікування жіночого безпліддя, гістероскопія будуть дуже корисними в подальшій роботі слухачів семінару.

25 березня

Науково-практична сесія «Доброякісні і злоякісні новоутворення шкіри у дітей і дорослих» для дерматовенерологів, дерматоонкологів, дерматологів. Вітальним словом сесію відкрила О.В.Богомолець - професор, д.м.н., заслужений лікар України. Спікери піднімали важливі питання про дерматоскопію, меланому, гемангіому, хірургічне лікування мальформацій та інше.

Дякуємо нашим партнерам: Асоціації лазерної медицини і косметології, Клініці превентивної медицини, активного довголіття та якості життя святого Даміана целебника, Українській Асоціації медичного туризму, Українській школі молекулярної алергології та імунології, Cтудії охорони здоров'я, Adonis медичній групі компаній, інституту дерматокосметології доктора Богомолець за співпрацю в організації та проведення навчальних програм для лікарів та фахівців в області медицини.

До зустрічі 14-16 березня 2017 року!

Організатор:
ДП «Прем’єр Експо»
Тел.: (044) 496-86-45
E-mail: medforum@pe.com.ua
www.medforum.kiev.ua

ОРГАНІЗАТОРИ

ITE-GROUP PE

СТРАТЕГІЧНІ ПАРТНЕРИ

ОФІЦІЙНІ СПОНСОРИ

28_11_2016_Baner_ME_180-60_px

ПРИ ПІДТРИМЦІ

just-logo PUBLIC-HEALTH_DARKBLUE дерма - лого-укр wegwegwgw

ПАРТНЕРИ

180_60_ph_2017_ru 180_60_mtec_2017_ru BIHE2016_180x60_gif_rus az_180x60Exi_ru logo_rus_
180_60 TIHE_180x60_ru

ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА

  logo zdorov-info100x100
 banner-180x60-ru-gif amm
Медицинское оборудование в Украине
Logo_Therapia
big_logo 180×60_лого Mediki_logo
medbook

mvu_logo_rgb

kompass_180x60_ua
medpharconnect_180x60 medblog180_60 logo1400x714 doc_ua_logo
mc180x60 Likar 180X60  euromed med36
MP-LOGO vitapol_180x60_banner ebf51b07a8f31064184fc709cee71ce9  logo_18060
ipum 180x60